Motto obchodu komisaře Vrťapky je jednoduché:
Přitáhnout děti ke čtení!

Radost ze zábavného čtení, luštění a vzdělávání. Radost z opravdu krásných knížek a hraček, které pro děti představují chytrou a smysluplnou zábavu. Uvědomujeme si, že hra je nesmírně důležitá pro správný rozvoj mnoha oblastí dětské psychiky.

Hra vyžaduje koncentraci, pozornost, zapojuje krátkodobou i dlouhodobou paměť, předvídavost, konkrétní i abstraktní myšlení – a z toho všeho děti těží během svého dalšího rozvoje. „Hrát si“ je pro děti přirozené, ale také nezbytné, protože hra nepředstavuje jen zábavu a uvolnění, ale také pravidla, respekt a vzdělávání.

S vědomím toho, jak důležité je, s čím si naše děti hrají, vám v našem obchodě nabízíme výběr jen prověřených a kvalitních produktů.

 

Kdo je komisař Vrťapka

Všechny hodnoty a cíle našeho obchodu reprezentuje kreslená postavička ilustrátora a spisovatele Petra Morkese – komisař Vrťapka. Vrťapka přitom není na trhu s dětskými produkty žádným nováčkem, jeho zábavně vzdělávací příběhy a komiksy vycházejí v dětském časopise Mateřídouška již od roku 2004 a knihy z edice Komisař Vrťapka se staly na českém trhu knižními bestsellery.

A protože popularita tohoto neohroženého detektiva neustále roste, zrodila se v roce 2012 myšlenka vytvořit originální obchod komisaře Vrťapky, který by vám nejen nabídl všechny produkty značky Komisař Vrťapka pod jednou střechou, ale také pomohl zorientovat se na trhu s dětským zbožím.
Pečlivě pro vás vybíráme jen ověřené produkty, které splňují vysoké nároky na kvalitu provedení, podporují dětskou kreativitu nebo rozvíjí intelekt. Před kvantitou dáváme přednost kvalitě!

Zboží, které v našem e-shopu máte možnost zakoupit, je zárukou chytré a smysluplné zábavy pro vaše děti.

 

Více o komisaři Vrťapkovi se můžete dozvědět na www.vrtapka.cz